Az alsó tagozat szakkörei, korrepetálásai a 2019/2020-as tanévben:

Tanító Szakkör Szakkör Korrepetálás Korrepetálás
A hét B hét A hét B hét
Grófné Salamon Éva 1.a

csütörtök

6 óra

csütörtök

6. óra

Kallós Katalin

1.a

Mese

szerda 6. óra

Mese

hétfő 6. óra

hétfő

6. óra

szerda

6. óra

Mértény Enikő

1.b

Matematika

hétfő 5. óra

Matematika

hétfő 5. óra

csütörtök

5. óra

csütörtök

5. óra

Annus Virág

1.c

Magyar

kedd 6. óra

Magyar

kedd 6. óra

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Ihnáth Rita

Matematika

7.óra

Matematika

7.óra

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Rudolfné B. Katalin 2.a

Mese

szerda 6. óra

Mese

hétfő 6. óra

hétfő

7. óra

hétfő

7. óra

Orosz

Éva 2.a

Ovis angol

hétfő

Ovis angol

szerda

szerda

7. óra

szerda

7. óra

Zengőné

Ónadi Ildikó 2.b

Matematika

szerda 3. óra

Matematika

szerda 3. óra

kedd

7. óra

kedd

7. óra

Márity Mariann

2.b

Magyar

szerda 3. óra

Magyar

szerda 3. óra

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Dr. Sefcsikné Szász Éva 2.c

Színjátszás, drámajáték

szerda 6. óra

Színjátszás, drámajáték

szerda 6. óra

csütörtök

6. óra

csütörtök

6. óra

Kállai Éva

3.a

Kézműves

szerda 5. óra

Kézműves

szerda 5. óra

kedd

7. óra

kedd

7. óra

Háda Judit

3.a

Irodalom

péntek 2. óra

Irodalom

péntek 6. óra

hétfő

7. óra

hétfő

7. óra

Szatmáriné

K. Orsolya 3.b

kedd

5. óra

kedd

5. óra

Táborosi Viktor

3.b

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Szentkereszti Ágnes 3.c

Állatvilág

kedd 6. óra

Állatvilág

kedd 6. óra

kedd

5. óra

kedd

5. óra

Krizsánné Cs. Gyöngyi 3.c

Mese

hétfő 6. óra

Mese

hétfő 6. óra

hétfő

5. óra

hétfő

5. óra

Csillag Tiborné

4.a

Mese

csütörtök 6. óra

Mese

csütörtök 6. óra

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Czúcz Emese

4.b

Kis vándor

tömbösített

Kis vándor

tömbösített

szerda

6. óra

szerda

6. óra

Matlákné H. Éva

4.b

Matematika

csütörtök 6. óra

Matematika

csütörtök 6. óra

péntek

6. óra

péntek

6. óra

Tóthné Sz. Henriett 4.c

Mese

hétfő 5.- 6. óra

kedd

7. óra

kedd

6. óra

Matusz Gyöngyi

4.c

Tánc

szerda 6. óra

Tánc

szerda 6. óra

hétfő

6. óra

hétfő

5. óra


Tanórán kívüli foglalkozások 2019/2020-as tanév

  • Név
  • Szakkör
  • Korrepetálás
  • Tehetséggondozás
     
Andrasovszky Klára

A/B hét szerda 7.óra 4.b info

A/B hét csütörtök 6.óra 3.b info

Augusztin Márta

A/B hét hétfő, péntek 14-15.30
Böröcz Piroska

B hét csütörtök 6-8. évfolyam Földrajz - Biológia

B hét szerda 7.óra 7-8. évfolyam Földrajz – Biológia

Fazekas Mónika A/B hét kedd 4.óra
2.b német
A/B hét csütörtök 5. óra 3.b német

A/B hét kedd 6.óra 5.b történelem

A/B hét szerda 4. óra illetve kedd 2. óra magántanuló

Guthy Attila A/B hét szerda 7-8. óra 5-6. évfolyam technika A/B hét péntek 6.-7. óra fizika
Petróczki Andrea A/B hét kedd 7. óra felsős énekkar, péntek 5.óra alsós, 6.óra felsős énekkar

Iványi Miklósné

A/B hét szerda 5.óra magántanuló
Móricz Lászlóné

A/B hét szerda, csütörtök
14.00-15.30
Fábián Gyöngyvér

A/B hét szerda 5. óra 1. c angol

A/B hét hétfő 6. óra 1.b angol

Seresné Mekis Erika A/B hét hétfő 7. óra 2.c angol
A/B hét péntek 5. óra 3.c angol
Szabó Viktória

A/B hét csütörtök 6.óra 5.c info

A/B hét péntek 6. óra 5.c Történelem
Zomborné Jánoki Judit

A/ B hét hétfő 7.óra 7.b nyelvtan

A/B hét szerda 7. óra 7.c nyelvtan

Wölfli Erika

A/B hét kedd 7.a nyelvtan
Babinyec Györgyi A/B hét kedd 4.óra
2.b német
A/B hét csütörtök 5. óra 3.b német

Csippán Gabriella

Játékos matematika 5-6.évfolyam A/B hét szerda 7.óra

A/B hét 6. évfolyam kedd 7.óra

A/B hét 5. évfolyam csütörtök 7.óra

         

A pontos idő

2019. november 17. Sunday
 
 

Látogatók száma

Ma 34

Összes 54890

Jelenleg 5 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve